Paskolos be uzstato

Paskolos be uzstato

Paskolos be uzstato

Šiais laikais dauguma gyvena mokėdami paskolas. Džiugu tai, kad pastaruoju metu paskolų gavimo sąlygos šiek tiek pasikeitė ir tam,kad jas gauti jau ne visuomet reikalingas užstatas. Šiuo metu paskolos be uzstato suteikiamos net ir mažiausiais pajamas gaunantiems asmenims.

Paskolos be turto įkeitimo

Prieš keletą metų pasiskolinti pinigų iš banko ar kitos kredito įstaigos buvo gana sudėtinga. Paskolos buvo suteikiamos tik atidžiai išanalizavus gavėjo pateiktus duomenis ir apsvarsčius galimą riziką. Šiuo metu atsidarius internetinę paieškos svetainę ir įvedus raktažodžius paskolos be uzstato, galime pastebėti, kad paskolos be uzstato skelbimai sudaro labai didelę dalį skelbimų. Vien peržvelgus tokios užklausos atsakymus matome, kad pasiskolinti galime įvairiuose Lietuvos miestuose. Pasirinkite pagal savo pageidavimą: paskolos be uzstatoklaipedoje, paskolos be uzstatoalytuje, arba paskolos be uzstatosiauliuose. Įdomu ir tai, kad paskolos gali būti suteikiamos ir be uzstato,ir su užstatu. Paskolos nebūtinai pervedamos į jūsų nurodytąasmeninę sąskaitą, bet gali būti suteikiamos irpaskolos be uzstato grynais. Dauguma besiskelbiančių teigia, kad turi ilgametę kreditavimo patirtį,o paskolų grąžinimo laikotarpis labai įvairus.

Vekselis

Labai dažnai tam, kad gauti paskolą be užstato reikalingas vekselis. Vekselis – tai toks vertybinis popierius, kurįišrašęs asmuo įsipareigoja sumokėti nurodytą sumą pinigų vekselyje nurodytam asmeniui pats arba įsako tai padaryti kitam asmeniui. Pagal tai yra skirstomos dvi vekselio rūšys: paprastasis vekselis (solo) ir įsakomasis vekselis (trata). Iš tikrųjų paskolos be uzstato su vekseliuyra pats paprasčiausias būdas suteikti paskolas. Tokiu būdu suteikiamos paskolos be uzstato ilgalaikes, gali būti suteikiamos net iki dešimties metų laikotarpiui.Šios paskolos yra gana saugios paskolas suteikiančioms bendrovėms ir jeigu skolininkas vekselyje nustatytu terminu paprastojo vekselio neapmoka, t.y. negrąžina skolintų pinigų, kreditoriui nebereikia kreiptis į teismą dėl skolos priteisimo, o tiesiog galima iš karto kreiptis į notarą dėl vekselio užprotestavimo  ir vykdomojo įrašo padarymo. Turėdamas notaro padarytą vykdomąjį įrašą vekselyje, vekselio turėtojas gali kreiptis tiesiogiai į antstolius dėl skolos išieškojimo. Todėl paskolos be uzstato pagal vekseli pastaruoju metu tampa vis populiaresnės.

Kaip greitai ir kokią sumą galima pasiskolinti?

Paskolos beuzstatogali būti suteikiamosir kelių mėnesių laikotarpiui, ir dešimčiai metų, o pasiskolinti galima nuo kelių šimtų iki keliasdešimt tūkstančių litų. Kiekviena kreditą suteikianti įmonė, siūlo užpildyti paskolos gavimo paraišką internetu ir per labai trumpą laiką (dažnai net ir per 15 minučių) pateikia atsakymą. Yra ir tokių paskolas teikiančių įmonių internetu, kurios dirba visą parą ir skelbiasi, kad atsakymą dėl paskolos suteikimo bei pačią paskolą gali suteikti per 5 minutes.

Vadinasi, gauti paskolą visiškai paprasta, nereikia uzstato, tik reikia apgalvoti, ar tikrai sugebėsime ją grąžinti. Nors ir čia yra išeitis – jau atsiranda skelbimai, kuriuose siūlomos paskolos įsiskolinusiems asmenims.

Paprasta, patogu ir greita

Gauti tokio tipo paskolas yra labai patogu ir paprasta. Nereikia pildyti jokių sudėtingų anketų bei pristatyti įvairių dokumentų, įrodančių jūsų pajamas per pastaruosius kelerius metus. Net jei jums prireikė pinigų tuojau pat, o yra penktadienio vakaras ir bankai jau nebedirba, puikiausiai galite pasinaudoti greitomis paskolomis internetu ir užpildę paraišką gausite palankiausią jums variantą.

Paskolos be uzstato suteikia galimybę patogiai, greitai ir be jokių papildomų dokumentų bei turto įkeitimo gauti taip reikalingus pinigus.